Úvodní informace

Proč korzet? Pro nás je to samozřejmě pouhá řečnická otázka! Korzet má přece ohromný erotický náboj, vzrušující a zároveň strašlivý úkol, zeštíhlení a zformování postavy. Má zásadní vliv na ženské tvary. Lisuje svou silou pas, zvedá do výšin poprsí a dává mu smyslný tvar, upravuje boky (někdy až stehna) k naprosté dokonalosti.
Žena sice trpí, avšak současně se stává nádhernou. Přitahuje všechny kolem, a zároveň se podrobuje tomu, kdo ji vší silou stahuje. Je sice závislá na svém korzetu, ale my všichni se stáváme závislými na ní. Žena stažená do vosích rozměrů září, dobývá a vábí...
I v českých končinách lze občas – byť velmi sporadicky – nalézt odkazy na jednotlivé textíky o korzetech. Avšak jde buď o nabídky obchodů a zásilkových služeb (kde se dají stejně sehnat jen korselety, stahovací kalhotky, punčochy či podvazkové pásy), o reklamu dvou tří výrobců skutečných korzetů nebo o útržkovité zmínky v textech o módě nebo v diskuzích. Skutečný fanklub odpovídající zahraničním stránkám, jako jsou třeba americké Long Island Staylace Association, u nás až dosud absolutně chyběl.
Rozhodli jsme se tedy tento deficit odstranit. Rádi bychom na těchto stránkách důrazně upozornili, že to, co nás na korzetech fascinuje, je schopnost přetvářet ženskou postavu do dokonalých tvarů, takže se rozhodně nemíníme zařadit mezi SM stránky, milovníky latexu, gumy ani jinak orientované jedince. Tyto stránky jsou a budou výhradně na téma korzety a jiné prostředky ke stahování.
Pro začátek počítáme se zveřejněním zásadních textů o korzetech v češtině, postupně budeme doplňovat sekci citátů z beletrie a dále zařadíme i původní povídky, informace a zajímavosti i delší texty na pokračování na toto téma a pravidelné novinky.
Prozatím nemáme diskuzní klub, ale můžete nám napsat na adresu správce stránek: info@korzetorium.cz . Ve světě jsou nejrůznější diskuze na téma korzetového prádla zcela běžné a velmi rozsáhlé. U nás zatím ne. Zapátráte-li na internetu v různých diskuzních skupinách, občas (ale velmi, velmi zřídka) narazíte na slovo korzet. Je to však většinou v klubech na téma spodní prádlo, kde vedou hovory ženy na mateřské dovolené s povoleným pupíkem (nebo ty, co mají nadváhu), resp. chlapíci, kteří korzety kritizují (viz „Další texty o korzetech a stahování“).
Jediné konkrétní místo k zajímavé diskuzi na toto téma, vedené Petrou, před časem „umřelo na úbytě“ a bylo zrušeno. Asi je to tím, že nebylo nač reagovat. Vypadá to, jako by snad v Česku nebyl vůbec žádný korzetový nadšenec. Ale tomu se nám opravdu nechce věřit...
Co tedy chceme? – Především očekáváme, že všichni příznivci korzetů a stahovacího prádla ztratí svůj ostych a promluví. Dále: že se přidají i kritici stahování. (Jináč by se Dr. Stratz musel u těchhle stránek obracet v hrobě...) No a prostě: Že budete psát!!!
A skutečné příznivce korzetů bychom dokonce rádi uvítali přímo v našem Klubu přátel korzetů. Budete-li mít zájem, přečtěte si jeho stanovy a napište nám.

Napište nám, milovníci korzetů!!!

S pozdravem: „Stáhneme Vás, nic to není – budete jak vyměnění!“
za KPK

Korzetor