Úvod / Vše o korzetu / Nové druhy stahovacího prádla / Punčocháče tvarují do svůdných křivek

Punčocháče tvarují do svůdných křivek


Dámám, které chtějí vypadat od pasu dolů štíhlé i bez úporných diet, trýznění v tělocvičnách, či dokonce chirurgického odsávání tuku, mohou pomoci speciální punčochové kalhoty. Ať už je jejich značka jakákoliv, jedno mají společné – tam, kde je potřeba zajistit podpůrný efekt, nebo dokonce tvarování, přidává výrobce větší množství elastického vlákna Lycra. Tyto zesílené pruhy bývají umístěné zejména na břiše, na stehnech a v sedací části. Když tedy nositelka potřebuje zpevnit bříško, zadeček a stehna, jsou na trhu i punčochové kalhoty velmi silně stahující.
Ačkoliv by se mohlo na první pohled zdát, že v ostatních (tedy nezesílených) partiích na těle obratem vyskočí utajované tukové polštářky, nestane se to. Výsledným dojmem bude naopak o poznání štíhlejší hladká linie, která výborně vynikne v úzké sukni i v kalhotách či pouzdrových šatech.
Jedinou nevýhodou je, že svůdně oblé křivky vám vydrží jen do chvíle, než si své punčocháče svléknete. To však kompenzuje skutečnost, že po většinu dne, nebo vždy, když je to pro vás důležité, můžete vypadat dokonale v sevření fantastického vlákna Lycra!


z tisku