Úvod / Vše o korzetu / Nové druhy stahovacího prádla / Spodním prádlem k dokonalejší postavě


Na pěkné spodní prádélko si potrpí snad každá žena. Ale ono může plnit i jiné funkce než jen ty, že se nám líbí a třeba i vzrušuje partnera. Správně zvolené spodní prádlo nám dokáže pomoci zdokonalit postavu. Krásně stáhne vyduté bříško, zúží stehna, zpevní zadeček apod., takže se i v přiléhavých věcech se můžeme cítit báječně.

    Svůdný dekolt nemusí být tabu
Malá prsa perfektně vytvaruje podprsenka push-up. Hodně žen s malými prsy zavrhlo přiléhavá trička a hluboké výstřihy a raději nosí rozevláté věci. Je to ale škoda, když přitom mají jinak pěknou štíhlou figuru. I s malým objemem přes prsa si klidně budete moci dovolit nosit svůdný dekolt. Správně zvolená podprsenka, v tomto případě push-up, vykouzlí neodolatelně kulaťoučká ňadra.
Prsa velkých rozměrů zamaskuje takzvaný minimalizér. Podprsenka s tímhle divným názvem je skvělým pomocníkem při potížích s velkými prsy. Speciální střih a výjimečný materiál s vyšším přídavkem lycry dokáže zmenšit objem prsou až o dvě čísla. Je dost oblíbená i u těhotných žen, když jim prsa nečekaně vyrostou i o několik čísel.

    Pevný zadeček a sexy ploché bříško
Problémové zóny se prostě ztratí. Vyklenuté bříško, povadlý zadeček a silná stehna se dají odstranit jako mávnutím kouzelného proutku. Možná si řeknete, že v dnešní době plastických operací to fakt není problém, ale která žena má tu odvahu a ty peníze? Ne, nemusíte podstoupit žádnou operaci, stačí si vzít speciální stahovací kalhotky. Prodávají se i s nohavičkou a mají efektivně zvýšený pas. Ve speciálních obchodech se spodním prádlem vám jistě prodavačka ráda poradí.

    Nestyďte se za holý zadeček
Pod hodně těsnými kalhotami nebo uzoučkou sukní vypadají normální kalhotky se svými okraji poněkud rušivě. Pokud si obléknete speciální tanga, kalhotky se zvýšeným pasem, zadeček vám pozvednou, skryjí vypouklé bříško a vy budete bez chybičky.

    

I vy můžete mít štíhlý pas
Pod přiléhavé šaty nebo kalhoty a těsné tričko je nejlepší obléknout si pohodlný korzet, který báječně vykreslí křivky vašeho těla. Zeštíhlí vás dokonce celou jednu konfekční velikost. Stahovací kalhotky z elastického úpletu s vyztuženým bříškem také skryjí drobné nedokonalosti. Velmi užitečným pomocníkem je i stahovací podvazkový pás. Zpevní zadeček a stáhne Vaše přebujelé boky v ladné křivky.


Naše děťátko - internet