Gwyneth Paltrow vypadá skvěle díky prádlu
Vskutku báječně vypadala čerstvá maminka Gwyneth Paltrowová na předávání televizních cen Emmy. Pár měsíců po tom, co dala život své prvorozené dceři Apple, si herečka dovolila vypadat jako její kolegyně, trápící se denně cvičením a náročnými dietami. To dokázal rozdýchat jen málokdo.
Jenže Gwyneth Paltrowová je jednou z mála těch, kteří si na nic nehrají ani před novináři. A tak na sebe ihned prozradila, že za zdánlivě perfektní figuru vlastně může elastické spodní prádlo, jímž se stahuje. „Nosím dva stahovací pásy. Je to skvělý trik. Všechny holky v Hollywoodu to tak dělají. Ten jedinečný vynález se jmenuje Spanx a vypadá jako cyklistický dres. Pěkně vás to stáhne a zeštíhlí přes břicho a boky i o několik centimetrů. Je to super,“ potvrdila herečka novinářům fakt, že dietní program a cvičení nahradilo chytré elastické spodní prádlo.


internet

Gwyneth Paltrow nenávidí nahotu
Gwyneth porodila začátkem dubna chlapečka Mosese, zároveň společně s manželem Chrisem Martinem pečuje o dvouletou dcerku Apple. Na mateřství si nejvíce pochvaluje nalitá ňadra, kterými může okouzlovat muže. „Vím, že jsou velká. Je to asi nejlepší věc na těhotenství. Miluju, když jsem takhle vyvinutá,“ komentovala Gwyneth s úsměvem svá prsa.
Se zbytkem postavy už tolik spokojená není. Trápí ji kila navíc, viditelná zejména kolem pasu. Ve svém šatníku má nespočet spodního prádla upravujícího postavu. Po porodu tak koriguje své hvězdné křivky. „Nemám ráda, když před manželem nevypadám perfektně. Proto investuji do prádla, které mi stáhne povolené bříško,“ tvrdí Gwyneth.


TV magazín