Kylie Minogue


To jste ještě neviděli!
Tedy, pánové, pozor! Sice drobná, ale nebezpečná.
Australská popová zpěvačka Kylie Minogue se rozhodla potěšit své fanoušky po celém světě a na svém velkolepém turné, které příznačně nazvala „Showgirl“, se ukáže sexy jako nikdy předtím.
Včera v noci drobná zpěvačka své turné odstartovala ve skotském Glasgow, kde přítomné diváky nadchla svým super sexy krásným korzetem, který si nechala ušít přímo na tělo. „Pracovali jsme na tomhle projektu čtyři měsíce a nemůžu uvěřit, že je to tady,“ svěřila se nervózní Kylie. Zpěvačka je známá svou slabostí pro svůdné prádlo a šaty - má také svou kolekci spodního prádla -, a tak si nechala ušít úžasný korzet od světoznámého návrháře Johna Galliana.
Korzet tak podtrhl zpěvaččiny sexy tvary, a to hlavně její pověstný zadeček, o kterém se říká, že je nejdokonalejší ve světě šoubyznysu. Chvílemi to sice vypadalo, že v úzkém korzetu drobná Kylie ztrácí dech, ale celé náročné show zpěvačka nakonec uzpívala. Je až k neuvěření, kolik síly se skrývá v takové drobné ženské!


z tisku


Kylie Minogue si pořídila korzet za 5000 liber
I když australská popová hvězda Kylie Minogue snad není chudá na fyzické půvaby, rozhodla se, že si svou postavu ještě vylepší. Pro své turné Showgirl si vytyčila ambiciózní cíl, aby obvod jejího pasu nepřesáhl 16 palců, což představuje zhruba 40 centimetrů a něco málo navíc.
Zpěvačka si zvolila metodu, která byla hojně uplatňována v minulých stoletích - korzet. Stačí vzadu stáhnout šněrovačku, boky zeštíhlí a to, co má více vyčnívat, skutečně vyčnívá. Minogue si korzet objednala u slavného britského výrobce korzetů a kostýmů, který se prezentuje pod uměleckým jménem Pearl. Korzet od tohoto prestižního výrobce ovšem něco stojí: 5000 liber (zhruba 215.000 Kč).
„Už má v popu největší zadek a teď bude mít také nejštíhlejší pas,“ prohlásil nejmenovaný zasvěcenec z jejího okolí, který se netajil obdivem k účinkům korzetu: „Nosila to na několika zkouškách a dělá to její zadek úžasný. Bůh ví, jak v tom dokáže dýchat, natož zpívat a tancovat.“


internet