Halina Pawlowská

Halina P.


Včera jsem v jedné z internetových diskuzí, kde občas také přijde na přetřes stahovací prádlo, objevil zajímavý rozhovor na téma postavy známé české „celebrity“ Haliny Pawlovské. Tady jej máte:


Jo, včera vyšly Květy a je tam moc hezký článek o Halině Pawlovské a jejím hubnutí s koktejlem. Velká kritika, včetně různých nesmyslů v hubnutí z Ameriky. Klamavé reklamy, nabídky nesmyslných postupů. Stojí za to si to přečíst. Halina má podle údajů stejný objem hrudníku pod prsy jako já, tj. 70 cm, ale košíčky velikost F, tj. č. 6!!! O 4,5 čísla více než já. Nedovedu si to představit. A přes boky prý se navlékla do sukně své 50 kg dcery?
No já nevím, televize sice zkresluje, ale to by musela mít přes boky a stehna asi 90cm. Zdá se vám to možné?

Iva

Ivo, mně se zdá neskutečná i ta podprsenka 70 u Haliny. A s tou sukní dcery - jedině že by byla hodně pružná:-). Halina má prostě typickou postavu, kterou radikálně nezmění nikdy (a nebo tak jako bohužel Růžičková). Kdyby Halina nosila to, co máme ve zvyku my, prsaté boubelky - tedy volné oblečení, tak bude jak koule. Tím že nosí kvalitní stahovací korzety a pružné oblečení o dvě velikosti menší, tak zvýrazňuje to poprsí a tím ještě víc vynikne její poměrně úzký pas. Viděl ji někdy někdo v kalhotách? Já když si navleču stahovací body, tak mám krásně pevný břicho taky... Zato, když si ho sundám ... žuch a kšilt!


Alena


Již několikrát jsem narazil na diskuze o časopiseckých a televizních reklamách na prostředky na hubnutí (koktejly, prášky, „potící šortky“ atd.). Většinou se závěrem, že známé osobnosti na druhé fotografii (na dalším záběru) vypadají mnohem hubeněji především díky hodně pevnému stahovacímu prádlu pod oblečením... (A tento názor zazněl i o Halině P.)
V jednom z dílů slavných Banánových rybiček (mám jej zaznamenán na videokazetě) dokonce Halina Pawlovská přišla pod šaty sešněrována klasickým korzetem a vtipkovala na téma, že se v těchto šatech zúčastnila vídeňského Plesu v opeře a pochopila, proč většina dam potřebuje (od hotelové služby) k oblékání i svlékání šatů komornou...


Korzetor


Pretty Woman 2008: Pawlowská v korzetu!


Módní návrhář Josef Klír (36) dostal nelehký úkol - pro moderátorku finálového večera soutěže Pretty Woman ČR Halinu Pawlowskou (53) ušít korzetové šaty. I když na poslední chvíli, ale podařilo se a Halina byla za hvězdu.
„Nevěřila jsem, že je něco takového možné. Ale Pepa je génius a ušil mi tyhle nádherné korzetové šaty. Sice si v nich nemohu sednout a zhluboka se nadechnout," prozradila se smíchem Halina, která měla na sobě korzet poprvé v životě. „Zase takovou práci mi to nedalo, ale musím přiznat, že jsem tímhle modelem zdolal krejčovský Mount Everest," dodal Klír, přezdívaný český Galliano, jenž byl autorem všech šatů pro finalistky Pretty Woman.

internet