Úvod / Fenomén korzet / Celebrity v pevném sevření / Korzetové střípky ze světa slavných

Korzetové střípky ze světa slavných


Pozor na bezpečnost práce!
Farrah Fawcettová před časem uklouzla na hladké podlaze filmového studia a kovová kostice korzetu ji bolestivě zranila. Od té doby dává přednost sexy košilkám a ramínky a korzetům se raději vyhýbá.


TV magazínStažený mnich
Mnicha hraje Marlon Brando v komedii, která se natáčí v Irsku. Protože slavný herec opět přibral a váží neuvěřitelných 180 kilogramů, musí mu kostymérka před natáčením vždy pod sutanu nasadit a utáhnout šněrovačku!


dnes již neexistující časopis SignálSalačová bojovala o korzet
Rosnička televize Nova Jana Adámková našla dvě nové kamarádky mezi misskami: Miss Slovenska 2001 Zuzanu Bašturovou a Miss Česka 2000 Michaelu Salačovou.
Spojil je překvapivě vyzývavý korzet české Miss. „Holky mě zachránily před nejhorším,“ oddechla si Salačová, která před moderováním pořadu „Miss neslyšících“ podle vlastních slov přibrala několik kilogramů. Zuzana s Janou prý zadržely nenechavé ruce zpěváka Martina Franceho při odvážném pokusu korzet přímo na jevišti rozvázat.


internet


Hlava se vešla, prsa ne

„Uf, ach, ještě kousek...,“ účes trpí, make-up se samou námahou roztéká a ňadra se rozrušením jako naschvál dmou.
Diana Kobzanová je sice štíhlá, když ale dojde na sexy korzet, má s jeho obléknutím problém i ona. A co čert nechtěl, když ji do něj návrhářka Soňa Hlaváčková po dlouhých útrapách přece jen nasoukala, byl vzhůru nohama. Možná proto to šlo tak ztuha...
A možná také kvůli parádní Dianině krajkové podprsence typu push-up, která teď musí dolů. Korzet je konečně správně na svém místě. Zbývá jej však ještě utáhnout...


internet


Christina Aguilera - největší hastroš

Na sobotním předávání cen MTV se zjevila v dívčím korzetu s podvazky a porota zalapala po dechu. To snad ani není možné! Přestože si už u Christiny diváci zvykli na ledacos, její nevkusný make up, účes ve stylu panenky Barbie s růžovým nádechem a překypující korzet šitý na podstatně štíhlejší postavu, to byla učiněná pohroma.
Samozřejmě to nebyla od ní první rána. Dvacetiletá umělkyně má na triku už pěknou řádku módních zločinů. Dva odborné časopisy už ji podle deníku The Sun napsaly na černou listinu nejhůře oblékaných lidí, kritici nenechají na jejích kreacích nit suchou.


internet


Stočesová ukázala, co nechtěla

Missky Iva Kubelková, Kateřina Stočesová, ale i nová přítelkyně nováckého sporťáka Pavla Poulíčka (26), modelka Martina Böhmová (23) předváděly nejnovější modely návrhářky Ivany Novotné v pražském Veletržním paláci.
„Módní přehlídky se mi líbí a čas od času na nějakou zajdu,“ prozradil Blesku Pavel Poulíček a přiznal, že sám potřebuje mít v otázkách módy poradce. „Jsem rád, že teď mám někoho, kdo tomu hodně rozumí. Martina je nejen moje módní poradkyně, ale vůbec člověk, který mě dává se vším všudy dohromady,“ prozradil Poulíček a zamilovaně se podíval na svou novou lásku.
Perličkou módní přehlídky bylo závěrečné defilé, při kterém Stočesové sjel bílý korzet o pár centimetrů níž a všichni tak mohli ocenit jinak skryté tělesné přednosti.


internetPolanského Oliver Twist

Kostýmy si pochvaluje i dvaadvacetiletá představitelka Nancy Leanne Roweová. „Pohodlné to ale zrovna není,“ směje se, až se jí ryšavé kudrlinky natřásají. „Nosím totiž korzet. Pokaždé si ho obléknu hodinu předem, abych si zvykla. Když máte na sobě korzet, úplně to změní vaše pohyby a držení těla,“ vysvětluje herečka.


PremiéreOscary 2006
Oscarům každoročně vévodí černé róby. Toho využila Jennifer Lopez, když do kontrastu s obligátní černou na oblečení většiny účastníků postavila své výrazně tmavě zelené vintage šaty od Rita Watnick. Tím očividně dává zpěvačka a herečka svým fanouškům najevo, aby se nebáli vyčlenit se z davu.
A pravděpodobně jim vzkazuje i známe pořekadlo „pro krásu se musí trpět“ - podíváte-li se důkladně na její pas stažený v korzetu, je jasné, že se celebrita celý večer nemohla pořádně ani nadechnout.


internet


Obtíže s korzetem a homosexuálem

Takže... kdo by chtěl vědět trochu víc o Scarlettiných šatech? Račte dál... Isaac Mizrahi strikes back. Jeho jméno se v uplynulých dvou týdnech stalo cílem řady spekulací. Homosexuál, který má na i na čele napsáno „cool módní návrhář“ způsobil na Zlatých glóbech doslova pozdvižení - a šlo hlavně o chmatání na vnady Scarlett Johansson. Díky incidentu jsou jak Scarlett, tak Isaac zabookováni na Oscary: takže milé hvězdy - raději si držte svoje korzety, Isaac je všehoschopný.
Tiskový mluvčí oscarové show prohlásil, že podobné nepřístojnosti nebudou během show na červeném koberci trpět. Scarlett v jednom z následných rozhovorů potvrdila, že kdyby se podobného chování dočkala od heterosexuála, zřejmě by následovala facka. Postěžovala si také na šaty. Všitý korzet si prý nechala utěsnit až příliš a při nasedání do auta jí prasknul zip. Všechno musela vyřešit jehla a pevná nit, která tak tak držela šaty pohromadě. Při návratu domů pak museli Scarlett z jejích šatů doslova „vystříhat“.


internet


Underworld: Evolution

„Jestli si Len bude dávat s třetím dílem na čas, už se do toho latexového oblečku nikdy nenacpu...“
Kdy uslyšíme potřetí vytí vlkodlaků? Režisér prvních dvou dílů Underworldu Len Wiesman zatím s odpovědí otálí. „Rád bych pro změnu natočil alespoň jeden snímek, kde se herci nepohupují na drátech, navlečení do latexových oblečků,“ krčí rameny režisér. Hlavní hrdinka, jeho současná manželka Kate Beckinsaleová však sama pragmaticky podotýká, že „jestli teď Len hodlá pracovat na jiných filmech, nakyne mi zatím zadek tak, že už se do toho kostýmu v životě nenacpu.“ V posledním roce přibrala natolik, že se do svého kostýmu z jedničky dostávala pouze s pomocí stahovacího prádla.


Premiére


Beyonce nosí stahovací kalhotky Spanx?

Je zajímavé zjistit, že mnohá z mladých celebrit s perfektním tělem obléká denně moderní obdobu někdejších stahovacích kalhotek – SPANX – ve snaze stáhnout pas a zmenšit boky. Ale žádná z nich nechce světu přiznat, že nosí „stahovací kalhotky“.
Těmto nově vyvinutým stahovačkám se teď eufemicky říká „formující prádlo“. Tady je fotka Beyoncé Knowles (získaná od Splash News), jak se na veřejnosti objevila ve stahovacích kalhotkách SPANX.
Jsou vyrobeny ze speciální tkaniny, která má „podpůrný efekt pro silnější stehna“. Takto vyvinuté kalhotky jsou inzerovány jako „zmenšující prádlo“. Jsou údajně vyrobeny s měkkým, „nestahujícím pasem“, zároveň však zaručují zeštíhlení až o dvě konfekční velikosti. Tato fotka Beyonce je pravděpodobně podporovaná společností SPANX, aby nalákala k nošení stahovacího prádla mladší zákazníky v nepříliš obchodně příznivé době.


internet