Tom Cruise ztloustl a nosí korzet
Sex symbol Tom Cruise je mrtev, ať žije tlouštík Tom Cruise! Hollywoodský idol, krasavec uchvacující miliony žen i mužů na celém světě, nosí korzet, aby jeho povislá prsa a vypouklé břicho nebyly vidět. Zatímco na svatbě s Katie Holmesovou měl neposlušné stárnoucí tělo stažené a pod kontrolou, při běžných každodenních vycházkách se občas nechá vyfotit s nevábnými vnadami pod tričkem.
Tom si musel přiznat, že už není nejmladší a jeho tělo začíná pomalu vadnout. Navíc se v posledních týdnech začal nekontrolovaně cpát a přibral přes deset kilogramů. Podle všech zpráv se na večírcích hned hrne ke stolům s jídlem. Nejinak tomu údajně bylo na jeho vlastní svatbě, kde se do hodování pustil jako první. „Tom v jednu chvíli přišel do kuchyně a ujídal pizzu kuchařům, kteří ji teprve připravovali,“ prozradila magazínu Hello princezna Maria Ocescalchiová, která pro svatební obřad a hostinu propůjčila svůj zámek hollywoodskému páru.
Sídlo nakonec Cruise a Holmesová dostali k užívání zdarma jako prestižní hosté. S princeznou je seznámila její kamarádka Roberta Armaniová, neteř slavného návrháře, jenž připravil svatební róby pro Toma i Katie a Tomovi zhotovil také korzet, který mu umožnil dopnout kalhoty a vypasované sako.


internet, 24. 12. 2006Tom Cruise nezadržitelně tloustne
Sexsymbol Tom Cruise je minulostí. Z krasavce, kterého kdysi obdivovaly miliony žen, je dnes tatík s povoleným pupkem, pneumatikou kolem pasu a velkým zadkem. A ještě ke všemu údajně nosí korzet, aby jeho vypouklé tělo neděsilo producenty. Za vše může zřejmě spokojený život po boku manželky Katie Holmesové. Tom se podle přátel nezadržitelně cpe, a když je v soukromí bez pevného sevření korzetem, lze na něm každý týden vidět další kila. „Akční hrdiny už hrát nebudu, tak snad mám nárok aspoň občas spořádat, co mi přijde pod ruku,“ hájí se Tom, který ale připouští, že v korzetu se před kamerou nebude moct svléknout ani do půl těla...

TV magazín, únor 2007