Keira Knightley


Piráti z Karibiku
Osmnáctiletá herečka Keira Knightley je dnes především Elizabethou z dobrodružného filmu Piráti z Karibiku – prokletí Černí perly.
K natáčení herečka řekla: „Byly to úžasné tři měsíce, které jsem strávila ve společnosti Johnnyho Deppa a Geoffreyho Rushe. Dost mě ale mučil korzet. Zpočátku jsem si připadala jako Scarlett O' Harová, po pěti minutách jsem ho ale proklínala. Potila jsem se, nemohla vůbec dýchat...“
Posouzení, zda toto utrpení stálo za to a zda se podepsalo na hereckém výkonu vycházející hvězdy, ponecháme na vás...


TV magazínKeira Knightley spí v korzetu
Dvacetiletá sexy herečka Keira Knightley se v posledních filmech prohání v upnutém korzetu tak často, že v něm spí i v normálním životě. Do korzetu se musela navléct ve filmu Piráti z Karibiku i v novince Pýcha a předsudek.
„Korzety jsem si opravdu oblíbila. Je fajn se v nich procházet,“ tvrdí Keira. Herečka si pochvaluje především to, že měla možnost žít jako ženy před mnoha desítkami let. „Byla to obrovská zkušenost. Zjistíte třeba, že holky v tak upnutém korzetu zvládly běhat, ušly v nich dlouhé míle a dělaly vlastně cokoliv chtěly,“ svěřila Knightleyová britskému listu The Sun.
Zatímco ve filmu Pýcha a předsudek se Keira mohla v korzetu vcelku pohodlně pohybovat, v Pirátech z Karibiku si užila pořádné peklo. „Váš žaludek a vůbec všechno je tak stažené, že nemůžete ani dýchat,“ řekla Keira, která si korzety přesto oblíbila natolik, že v nich dokáže spát i ve skutečném životě. „Natáčíme teď dvojku a trojku Pirátů z Karibiku, tak jsem v korzetu prakticky neustále. Nesundávám ho ani doma,“ vtipkovala před novináři herečka.


internet