Co muži zkoušejí?


Boxerky push-up: vytvoří pevné zaoblené pozadí - boxerky bungee: pozvednou přirození – přehazovačka: starý trik, jak zakrýt pleš - stahovací pásy: stáhnou špeky, zakryjí pivní břicha...


Dámy, pozor!
Chlapi mají také své triky na krásu. I oni totiž objevili kouzlo push-up. Tak jako ženy dokáží pomocí „zvedačky“ vykouzlit ze svých ňader bujné poprsí hodné Pamely Anderson, tak i muži umí proměnit své tukem obalené a povislé pozadí v krásné a pevné půlky.
Na trhu se totiž objevila novinka. Pánské boxerky push-up! Důmyslně umístěné vycpávky tak z každého zadku vytvarují pevné a o dost menší pozadí, za kterým se otočí každá žena. A rozhodně ji nenapadne, že ve skutečnosti vypadá úplně jinak! A navíc „kouzelné boxerky“ stojí rozhodně méně než „chytré“ podprsenky. Dají se totiž pořídit už za dvě stovky! Přesto by se muži neměli příliš radovat, zadek není jediné, co ženy zajímá. „Obecně se ví, že ženy přitahují muži s trojúhelníkovou postavou, tedy stěžejní je spíš ploché břicho a úzký pas. Podívejte se do posiloven. Muži tam trénují pevné břicho a ramena, určitě ne zadek,“ řekl sexuolog Radim Uzel. A tak i přes výdobytky moderní doby by pánové neměli zapomínat na obyčejné cvičení, nebo si budou muset přikoupit také mnohem dražší stahovací pás.
A ženy? Ty musí být ostražitější, aby nebyly příliš zklamané, až muž své důmyslné boxerky stáhne dolů!
Dmoucí se poklopec?
Možná taky podraz! Jako by nestačily boxerky push-up a stahovací pásy, jimiž lze dokonale ukrýt pivní břicha, klamou nás muži i v těch „nejdůležitějších“ partiích. Koupit se totiž dají i boxerky bungee, které mají takzvanou funkci lift. Díky ní se tak jakýkoli muž může pyšnit „neodolatelnou bouličkou“ dmoucí se z jeho kalhot! Funguje to jednoduše! Čím víc si „podvodník“ utáhne na trenýrkách šňůrku, tím bude mít své mužství výš. Tenhle trik je ale o něco dražší - zázračné boxerky stojí kolem 1200 korun.
A takhle to dělají ženy!
Ženy jsou profesionální podvodnice! Co se týče triků na krásu, nepředčí je žádný muž. Krásné dlouhé nehty nebo svůdná zrzavá hříva? Žádný problém, spraví to hodinka v kosmetickém salónu.
Ovšem i za svůdnými křivkami, které nenechávají muže chladnými, se leckdy skrývá malý, ale důmyslný „podvůdek“. Klasika, která dnes v prádelníku nechybí snad žádné ženě, je podprsenka push-up, kterou proslavila i topmodelka českého původu Eva Herzigová! Kdo by se taky tak nechtěl pyšnit nádherně se dmoucím poprsím, a to jen za pár stovek.
Podobný úspěch ale slaví i takzvané kalhotky „stahovačky“. Erotické prádlo sice nepřipomínají ani zdálky, ale pokud má žena jistotu, že se jí ten večer pod šaty nikdo nedostane, poslouží skvěle. Stáhnou nejen „pneumatiku“ na břiše, ale příjemně zpevní a opticky zmenší poněkud roztřesený zadeček.
Avšak pozor! Existují i triky pro skutečné baculky, které netrápí jen menší špíčky. Tam, kde nestačí „stahovačky“, nastupují celé trikoty. Začínají těsně pod podprsenkou a končí nad koleny. Rovnoměrně tak stáhnou v podstatě celé tělo a nehezké faldy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku, zvláště když v pase ještě vypomůže stahovací pás velikosti širokého opasku.


Lucie Hrdá