Jak obléci bříško

Američanky byly dotázány, kterou část vlastního těla považují za nejméně žádoucí. Evropské ženy by si v podobné anketě zaručeně také stěžovaly na uvolněné břišní svaly a „pneumatiky“ podkožního tuku, které rozhodně nevytvářejí dojem malého bříška. Opravdu jen málo žen se může pyšnit plochým bříškem.
Kaloricky vydatná potrava, která odpovídá současnému ročnímu období, uždibování při pečení cukroví a nedostatek pohybu se jako vždy nejdříve předvedou v linii pasu. Břicho visící přes pas příliš těsných kalhot je vůbec nejsmutnější. Proto je třeba ho zamaskovat a zakrývat.
Stahovací prádlo zapůsobí jako váleček na pečivo: srovná doslova všechno. Pořiďte si pevné stahovací kalhotky, které zformují zadeček i břicho do snesitelné podoby. Oblékejte výhradně dobře padnoucí sukně nebo kalhoty, nejlepší jsou takové, co mají rovný přední díl a zip na boku. Džíny volte raději větší: mají-li nízký pas a sedí na bocích, estetika vzhledu problematické tělesné partie je zachována. Nenoste upnuté pásky ani krátká trička, co kdyby se ochablé břicho přece jen vyvalilo. Topy ani kabátky se nesmějí v pase zařezávat (raději vůbec nikde).internet