Jiné hubnutí aneb týden do plesu

Všechny dobré rady o vhodných dietách a speciálních cvičeních nejsou náhle k ničemu, když do plesu zbývá týden a vaše skvělé (a jediné!) šaty nejdou jaksi dopnout o několik centimetrů... Správný výběr spodního prádla naštěstí dokáže ubrat léta i kila a vytvarovat tělo.
Stylistka hvězd Deborah Waknin, která radí třeba Sophii Loren nebo Claudii Schiffer, doporučuje koupit si korzet. Tento kdysi proklínaný kus prádla totiž zvýrazní a „zeštíhlí“ vaše křivky a dokáže po celý večer udržet pod kontrolou nechtěný tukový objem v oblasti pasu. Anebo vyzkoušejte tvarovací kalhotky, které zpevní břicho a zdvihnou hýždě.
A vaše nohy vylepší elegantní boty na vysokých podpatcích. Budou v nich vypadat pevnější, delší a štíhlejší. Kupte si také zpevňující punčochové kalhoty. Nohavičky ustříhněte tak, aby je dokázal zakrýt lem šatů, a pás vytáhněte tak vysoko, jak to jen jde. Zadní partie se rázem zdvihne, břicho se zatáhne a stehna se zpevní. Problémové partie jsou pod kontrolou, ale nohy zůstávají holé a sexy.


internet