Těsná kůže


Vrcholem přehlídky však bylo předvedení utažení dívky do celkového korzetu. Na pódium přišla dívka s mírnou nadváhou, oblečená pouze do velmi těsných fialových latexových kalhot, přes jejichž horní okraj jí poněkud přetékalo břicho. Rukama si překrývala ne moc velká prsa.
Byla postavena zády k publiku a začal proces jejího stahování. Dva muži jí přiložili zepředu korzet a ona jej tiskla k tělu, dokud neprovlékli tkanici. Nahoře byly oba konce korzetu vzdáleny jen pár centimetrů, zato v pase sahalo šněrování skoro přes celá záda. Sám korzet byl vyroben z černé kůže, sahal dívce od okraje kalhot až nad prsa.


Oba muži postupně utahovali do stran tkanici. Dívka, zřejmě již přivyklá této proceduře, jen kroutila rukama a svými zády pro usnadnění co největšího možného stažení. V jednu chvíli se zdálo, že muži dospěli na hranici svých možností: K dotažení korzetu chybělo ale v pase ještě dobrých pět centimetrů. Dívka mužům něco úsečně řekla a ti se zapřeli o její boky koleny. Pak se jim povedlo korzet téměř úplně stáhnout.
Musím říct, že výsledek mě opravdu ohromil. Z dívky s ne zrovna dokonalou postavou se rázem stala sexbomba s útloučkým pasem a dopředu trčícími přetékajícími prsy. Ještě svůdnicky prošla těsně kolem diváků a poslala jim několik letmých polibků. Opravdu velice dráždivé…


z internetové reportáže o přehlídce koženého a latexového prádla